Xerox Servisi Hakkında

Licomprint bilgisayar printer ve fotokopi hizmetleri bilgi işlem sektörünüzde ileri teknoloji ürünlerine olan ihtiyacı karşılamak ve gerçek anlamda satış sonrası hizmet vermek için 1998 yılında kuruldu..

Licomprint. büro makineleri konusunda müşterilerine etkili ve sınırsız çözümler sunmaktadır. Şirketimizin birinci ilkesi satış sonrası müşteri memnuniyetidir. Nokta vuruşlu, çok fonksiyonlu cihazları ve yazıcıları,faks makineleri, digital fotokopi makineleri , samsung yazıcı, samsung fotokopi samsung fax ve samsung çok fonksiyonlu ürünler, Xerox fax, Xerox fotokopi, Xerox yazıcı ve Xerox çok fonksiyonlu ürünler, canon yazıcılar, canon fax cihazları,canon fotokopi makinaları,canon çok fonksiyonlu printerler,brother yazıcılar,brother fax cihazları,brother fotokopi ve çok fonksiyonlu ürünler oki yazıcı, oki fotokopi oki fax ve oki çok fonksiyonlu ürünler, ile İstanbul genelinde servis ve satış hizmeti vermektedir.

Misyonumuz "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" olup; Müşterilerimizin satın aldıkları ürünleri Türkçeleştirerek ve testlerinin yapılarak teslim edilmesi, Kullanıcıya yönelik ürün eğitimlerinin verilmesi, Kullanıcı ihtiyacına göre yapılandırılması, ürünlerin ömürlerini uzatmak ve çalışır halde tutmak için bakım onarım yapılması, Telefon, elektronik posta, uzaktan erişim ve yerinde müdahale ile müşterimize ihtiyaç duydukları teknik desteği sağlamaktır. Yenilikçi yapısı, kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı çalışmalarıyla, kendini sürekli geliştirmekte olan firmamız, konusunda müşterilerine sınırsız çözümler sunmaktadır

. Son on yıldır, licomprint müşterileri ile işbirliğiyle, baskı çözümleri alanında satış ve teknik servis hizmetlerinde müşterilerine sağlamış olduğu dokümantasyon çözümleriyle sektördeki lider konumunu korumayı başarmıştır.

Licomprint. ’ın bu başarısının arkasında; “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesine vermiş olduğu önem, geniş ürün yelpazesi ,yaygın satış kanalları ve satış sonrası güçlü teknik servis ağı yer almaktadır. Firma olarak misyonumuz, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ile yolumuza devam ederek, hizmetini verdiğimiz, Dünya çapında kalitesi ispatlanmış markaları ve ekibimizle beraber, müşterilerimize en hızlı şekilde en son teknoloji ve çözümleri sunmaktır.

Servis hizmetlerinin çok önem kazandığı günümüzde Licomprint. uzman ve yetenekli kadrosu ile hizmetinizdedir.

Tüm İstanbula servis ağı ile siz nerede iseniz Licomprint oradadır. Danışmalık Hizmetleri; Bakım-Onarım Anlaşmaları, Yıllık Bakım- Onarım Hizmetleri, Parça Dahil Yıllık Bakım- Onarım Hizmetleri, Yerinde Yıllık Bakım Onarım Hizmetleri Parça Dahil Yerinde Bakım- Onarım Hizmetleri, Kopya Başı (Parça, Salf Dahil/Yerinde) Sözleşmeli Hizmetler. BT Hizmetleri; Ücretsiz ürün Driver, Firmware Güncellemeleri, Yerel Alan Ağları (LAN) Kurulum Hizmetleri,Web tasarım ve üretim hizmetleri,Geniş Alan Ağları (WAN) Kurulum Hizmetleri, LAN- WAN Entegrasyonu, Internet bazlı Veri işleme Hizmetleri ve Projelendirmeleri, Yapısal Kablolama. Licomprint merkez teknik servis hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim'e geçiniz.